Albert Heijn Facebook: Albert Heijn Boomgaard Wijhe
Fruitbedrijf van Vilsteren Facebook: fruitbedrijf van vilsteren
Biljart – eetcafé – zaal “de Hoppe” http://dehoppe.nl/
Flierman Averloo http://fliermanaverloo.nl/
Hoogeboom Raalte http://hoogeboom-raalte.nl/
Hoveniersvedrijf Boerhof http://hoveniersbedrijfboerhof.nl/
Autobedrijf Holtkuile http://www.autobedrijfholtkuile.nl/
Bouwbedrijf Vosman B.V. http://www.bouwbedrijfvosman.nl/
Van Gurp installatiebedrijf http://www.elektricien.nl/wijhe/van-gurp-installatiebedrijf
Frajer Bouw http://www.frajerbouw.nl/
Jansen  Heeten B.V. http://www.jansenheeten.nl/
Jansen  Wijhe http://www.jansenwijhe.nl/
Bakkerij Jolink http://www.jolinkbanket.nl/
Kappert Tuinaanleg en Onderhoud http://www.kapperttuinaanleg.nl/
Krovo bouw – materialenhandel http://www.krovo.nl/
Martin’s party support http://www.martinspartysupport.nl/
ProWork Salland Promotionals & Workwear http://www.proworksalland.nl/
Salland Centraal n.l. http://www.sallandcentraal.nl/
Leef! Sportcentrum Olst-Wijhe http://www.sportcentrumleef.nl/
Timmer bouw en metselwerken http://www.timmer-bouw.nl/
van Gurp mechanisatie / Verhuur http://www.van-gurp.nl/joomla/
van Straaten BV Kraanverhuur en Transportbedrijf http://www.van-straaten.nl/
Bij Schulten Mode & Lifestyle https://bijschulten.nl/
Hartholt Olie https://hartholtolie.nl/
Rietdekkersbedrijf  Harleman  Olst https://rietdekkersbedrijfharleman.nl/
123 Verhuur https://www.123machineverhuur.nl/
Bajo Bouw & IJzerwerken https://www.bajo-bouw.nl/
Logtenberg Boerhaar Feest- en sfeerlocatie https://www.delogtenberg.nl/
Feijen Diervoeders & Kunstmest https://www.feijendalfsen.nl/
Klink Nijland GWW Raalte BV https://www.klink-nijland.nl/
van Gurp Kluswijs https://www.kluswijs.nl/nl/vind-een-winkel/details/kluswijs-wijhe/
Reko https://www.reko-raalte.nl/
Salland Hypotheek Advies https://www.sallandhypotheekadvies.nl/
Tuincentrum Hoveniersbedrijf Groot Koerkamp www.grootkoerkampwijhe.nl
Mentink Auto’s https://www.mentinkautos.nl
Agro Dienstverlening Wilco Strijdveen
Eghuizen Grondverzet
Grolleman Vrieshuis
Hillebrand Grondverzet Slootonderhoud (06-29429586 )