Logtenberg feest- en sfeerlocatie https://www.delogtenberg.nl/
Bestratingsbedrijf Klink-Nijland BV https://www.klink-nijland.nl/
Salland Hypotheek Advies https://www.sallandhypotheekadvies.nl/
Leef! Sport- & Beweegcentrum http://www.sportcentrumleef.nl/
Bajo Bouw & IJzerwerken https://www.bajo-bouw.nl/
Rietdekkersbedrijf H. Harleman https://rietdekkersbedrijfharleman.nl/
Huub Kappert Tuinaanleg en Onderhoud http://www.kapperttuinaanleg.nl/
ProWork Salland http://www.proworksalland.nl/
Hoogeboom Raalte http://hoogeboom-raalte.nl/
Garage/Taxibedrijf Holtkuile http://www.autobedrijfholtkuile.nl/
van Straaten BV Kraanverhuur en Transportbedrijf http://www.van-straaten.nl/
Grolleman Vrieshuis  
Hoveniersvedrijf Boerhof http://hoveniersbedrijfboerhof.nl/
Martin’s party support http://www.martinspartysupport.nl/
Tuincentrum Hoveniersbedrijf Groot Koerkamp www.grootkoerkampwijhe.n
Reko https://www.reko-raalte.nl/
Timmer bouw- en metselwerken http://www.timmer-bouw.nl/
Van Gurp installatiebedrijf http://www.vangurpinstallatie.nl/
Frajer Bouw http://www.frajerbouw.nl/
Bij Schulten Mode & Lifestyle https://bijschulten.nl/
Jansen  Wijhe http://www.jansenwijhe.nl/
Hillebrand Grondverzet Slootonderhoud  
Agro Dienstverlening Wilco Strijdveen  
Biljart – eetcaf√© – zaal “de Hoppe” http://dehoppe.nl/
Flynth accountants en adviseurs Raalte https://www.flynth.nl/
Krovo bouw- en onderhoud http://www.krovo.nl/
Eghuizen Grondverzet  
Bouwbedrijf Vosman http://www.bouwbedrijfvosman.nl/
Feijen en Zn BV Veevoeders en kunstmest https://www.feijendalfsen.nl/
Salland Centraal http://www.sallandcentraal.nl/
Jansen  Heeten http://www.jansenheeten.nl/
Hartholt Olie B.V. https://hartholtolie.nl/
123 Verhuur https://www.123machineverhuur.nl/
van Gurp mechanisatie http://www.van-gurp.nl/joomla/
van Gurp verhuur  
van Gurp Kluswijs  
Bakkerij Jolink http://www.jolinkbanket.nl/
Fruitbedrijf van Vilsteren  
Flierman http://fliermanaverloo.nl/