Salland Hypotheek Adviesinfo@sallandhypotheekadvies.nl
Klink Nijland GWW Raalte BVinfo@klink-nijland.nl 
Logtenberg feest- en sfeerlocatieinfo@delogtenberg.nl
Bajo Bouw & IJzerwerkeninfo@bajo-bouw.nl
Rietdekkersbedrijf H. Harlemaninfo@rietdekkersbedrijfharleman.nl
ProWork Sallandinfo@proworksalland.nl
Hoogeboom Raalteinkoop@hoogeboom-raalte.nl
Garage/Taxibedrijf Holtkuileinfo@autobedrijfholtkuile.nl
van Straaten BV Kraanverhuur en Transportbedrijfinfo@van-straaten.nl
Grolleman Vrieshuisinfo@grolleman.com
Dutch Quality Gardensinfo@debrinkertuinen.nl
Rekoinfo@reko-raalte.nl
Huub Kappert Tuinaanleg en Onderhoudkapperttuinaanleg@hetnet.nl
Timmer bouw- en metselwerkeninfo@timmer-bouw.nl
Van Gurp installatiebedrijfinfo@vangurpinstallatie.nl
Frajer Bouwinfo@frajerbouw.nl
Hoveniersvedrijf Boerhofinfo@hoveniersbedrijfboerhof.nl
Bij Schulten Mode & Lifestyleellen@schultenwijhe.nl
Jansen  Heeteninfo@jansenheeten.nl
Jansen  Wijheinfo@jansenwijhe.nl
Eghuizeninfo@eghuizengrondverzet.nl
Hillebrand Grondverzet SlootonderhoudGoogle -> Hillebrand Grondverzet Slootonderhoud
Biljart – eetcafé – zaal “de Hoppe”info@dehoppe.nl
KrovoGoogle -> Krovo
Bouwbedrijf Vosmaninfo@bouwbedrijfvosman.nl
Feijen en Zn BV Veevoeders en kunstmestinfo@feijendalfsen.nl
Agro Dienstverlening Wilco StrijdveenGoogle -> Agro Dienstverlening Wilco Strijdveen
Hartholt Olie B.V.info@hartholtolie.nl
Mentink Auto’sinfo@mentinkautos.nl
Mario Dokmanhttps://nl.linkedin.com/in/mario-dokman-1352b41b9
123 Verhuurinfo@123machineverhuur.nl
van Gurp mechanisatieinfo@van-gurp.nl
van Gurp verhuurverhuur@van-gurp.nl
van Gurp Kluswijsbouwmarkt@van-gurp.nl
Fliermanfrank@fliermanaverloo.nl
Albert Heijng_boomgaard@hotmail.com
Rob Schoenakkerinfo@schoenakerrijopleiding.nl
Fruitbedrijf van VilsterenFacebook: fruitbedrijf van vilsteren
Bakkerij Jolinkhttp://www.jolinkbanket.nl/
Praothuusinfo@praothuus.nl
Penn&Inkinfo@pennandink-ny.com